Przejdź do treści

GP Rosji F1 2019 – kursy bukmacherskie

oferta bukmacherska formula 1

27-29 września po raz kolejny, a dokładniej mówiąc 16-sty w tym sezonie, będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych kierowców Formuły 1. Tym razem zawodnicy będą rywalizowali na torze Sochi Autodrom w Rosji. Wśród startujących tam kierowców zobaczymy także Roberta Kubicę, którego kariera w F1 stoi pod dużym znakiem zapytania. Sprawdźmy jak tym razem bukmacherzy oceniają szanse poszczególnych zawodników na wygranie tego wyścigu.

Po 15 wyścigach w tegorocznej edycji F1 w tabeli kierowców prowadzi z 250 punktami Brytyjczyk – Lewis Hamilton (Mercedes). Drugi w kolejności jest jego kolega z drużyny – Valtteri Bottas (188 pkt), któremu depcze po piętach Max Verstappen (Red Bull) z 181 punktami. Wydaje się, że Hamilton pewnie zmierza po kolejny w swojej karierze tytuł MŚ F1 i zapewne tylko wielki pech może pozbawić go szans na ten laur. Choć jak pokazał wyścig w Niemczech, gdzie kierowca Mercedesa, zajął 9 miejsce, najniższe w tym sezonie, szczęście potrafi na moment (?) opuścić nawet najlepszych. Nie mniej jednak eksperci, jak i oddsmakerzy w firmach bukmacherskich wciąż widzą w Hamiltonie faworyta do wygrania kolejnego wyścigu.

Klasyfikacja generalna GP Rosji w kursach bukmacherów – LV Bet

Czas na sprawdzenie jak wygląda oferta jednego z legalnych bukmacherów na polskim rynku, a mianowicie firmy LV Bet. Na chwilę obecną dostępne są jedynie zakłady na klasyfikację generalną wyścigu, ale zapewne im bliżej weekendu, tym oferta zostanie bardziej rozbudowana.

Analitycy z LV Bet, na pierwszym miejscu do wygrania wyścigu ex aequo stawiają na Lewisa Hamiltona (Mercedes) i Charlesa Leclerca (Ferrari) – 2.75. W dalszej kolejności jest S. Vettel (3.5) oraz zamykający najlepszą czwórkę – V. Bottas (7.0) drugi z kierowców Mercedesa.

Zobacz też: WRC 2019. Informacje i oferta bukmacherów

Najmniejsze szanse na zwycięstwo bukmacher daje polskiem kierowcy – Robertowi Kubicy. Kurs na niego wynosi aż 1:6666! Natomiast jego kolega z zespołu – G. Russell – „wyceniany” jest na 1:4000. Cóż, trzeba wierzyć, że ostatni będą kiedyś pierwszymi!

Informacje praktyczne o Grand Prix w Soczi

Pierwszy wyścig na torze miał miejsce 12 października 2014 roku, a laureatem tego pojedynku był L. Hamilton. Z resztą w kolejnych latach Brytyjczyk wygrał 3 z 5 wyścigów w Rosji, dlatego jest tak wysoko oceniany w roli faworyta w tych zawodach.

Oprócz zmagań F1, w Rosji będą również rywalizowali kierowcy z niższych serii – F2 (przedostatni wyścig w tym sezonie) i F3 (finał sezonu).

Plan zmagań wygląda następująco:

  • Piątek 27 września:  I i II trening;
  • Sobota 28 września: III trening i kwalifikacje;
  • Niedziela 29 września:  główny wyścig w godzinach 13.05 – 15.15

Transmisje z GP Rosji będzie można śledzić zarówno w Eleven Sports 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Czy może tym razem Robertowi Kubicy uda się ugrać coś więcej niż przedostatnie miejsce? Trzymamy za to kciuki!

źródło: wikipedia